Nordic Walking dla firm Warszawa — wzmocnij firmę dzięki zdrowej integracji dla pracowników

Szukasz Nordic Walking dla firm Warszawa? Interesuje Cię impreza integracyjna z Nordic Walking na terenie Warszawy i okolic? Dobrze trafiłeś. Organizuję warsztaty marszu z kijami dla pracowników firm i instytucji. Pomagam firmom zatroszczyć się o stan zdrowia pracowników. Jako instruktor Nordic Walking zarażam poprzez gry i zabawy poprawną techniką marszu i zachęcam do uprawiania sportu Nordic każdego dnia. Zobacz, jakie warsztaty zorganizuję dla Twoich pracowników.

Imprezy integracyjne z Nordic Walking — dlaczego to strzał w 10?

Wiem, że masz na pokładzie osoby o różnej kondycji fizycznej. Ten zespół pracował dla Ciebie cały rok i teraz chcesz zrobić dla swoich ludzi coś EXTRA.

Chcesz zapewnić im dzień dobrej zabawy. Chcesz zachęcić te osoby do ruchu, ale oboje wiemy, że raczej nie będą to biegi przełajowe ani rower.

Część z pracowników uprawia jakiś sport, ale część woli spokojne ćwiczenia. I rozumiem, że pogodzenie potrzeb całej grupy jest wyzwaniem. Tu doskonale sprawdza się technika Nordic Walking na imprezach integracyjnych Nordic Walking w Warszawie. Dlaczego?

Nordic Walking dla firm Warszawa — aktywna integracja

Codzienne siedzenie za biurkiem sprawia, że ciało słabnie. Nadmiernie przeciążone mięśnie bolą i wiotczeją. Nie wyobrażam sobie puścić takich osób na ciężki trening, po którym pracownicy będą dochodzić do siebie przez tydzień. Nic dziwnego, że szukasz innego pomysłu. Szukasz zajęć, które nie odstraszą, a zachęcą pracowników do ruchu,

Impreza integracyjna z Nordic Walking ma być przyjemna, efektowna, ale dostosowana wysiłkowo do zespołu. Kije do Nordic Walking zapewnią Twoim ludziom dawkę optymalnej gimnastyki i zajawkę, że ten sport wcale nie jest dla seniorów.

W ramach warsztatów Nordic Walking dla firm w Warszawie przygotowuję multimedialną prezentację, dzięki której zachęcę Twój zespół do regularnego chodzenia z kijami.

Zamów przykładową prezentację

Każda z nich tworzona jest na indywidualne zamówienie.

Nordic Walking dla firm w Warszawie to świetny pomysł na niezapomnianą integrację, ale przede wszystkim gest w stronę Twojego zespołu. Prosta technika Nordic Walking daje korzyści, które pracownicy zasmakują być może po raz pierwszy, a przy okazji zakochają się w tej aktywności.

Korzyści zdrowotne Nordic Walking

Badania pokazują, że Nordic Walking jest lepszy od szybkiego chodzenia bez kijków, a nawet w niektórych aspektach, od joggingu. Wykazuje korzystny wpływ na tętno spoczynkowe, ciśnienie krwi, wydolność wysiłkową, maksymalne zużycie tlenu i jakość życia u pacjentów z różnymi chorobami​​.

 • ćwiczenia z kijami sprawiają, że ciało lepiej się natleni;
 • Nordic Walking zapewnia gibką sylwetkę;
 • treningi Nordic Walking polecane są dla osób pracujących przy biurku i na stojąco, bo pobudzają limfę i zwiększają przepływ krwi w organizmie;
 • ćwiczenia z kijami relaksują ciało i psyche;
 • proste odchudzanie bez męczących ćwiczeń siłowych;
 • spotkania z kijami integrują ludzi.

Spotkania integracyjne dla firm z Nordic Walking jako metoda redukcji stresu

Integracja firmowa z Nordic Walking jest również związane ze zmniejszeniem masy tłuszczowej i wyciszaniem stanów prozapalnych w organizmie.

 • ćwiczenia z kijami redukują poziom złego cholesterolu LDL i triglicerydów;
 • treningi Nordic pomagają przy objawach depresji, lęku;
 • regularne spacery z kijami znoszą uczucie przewlekłego bólu;
 • sportowe marsze Nordic Walking dbają o linię i pomagają zrzucić rakotwórczy tłuszcz z obwodu talii.

Co więcej, Nordic Walking zwiększa dobry cholesterol HDL, wytrzymałość, siłę mięśni i elastyczność. Zwiększa także dystans chodzenia, sprawność kardiologiczną oraz podnosi jakość życia​.

Zwłaszcza te dwa ostatnie argumenty wskazują na fakt, że impreza integracyjna z treningiem Nordic Walking jest doskonałym pomysłem na miłe spotkanie firmowe!

Imprezy integracyjne Nordic Walking

Imprezy integracyjne Nordic Walking Warszawa to doskonała okazja do zacieśnienia więzi w zespole, poprawy zdrowia i samopoczucia pracowników. Organizowane przeze  mnie wydarzenia to nie tylko forma aktywnego wypoczynku, ale także doskonała okazja do integracji i budowania lepszych relacji w zespole.

Specjalnie dla Ciebie, dostosuję trening, który może być wydarzeniem mocno sportowym lub integracją poprzez zabawę.

Wydarzenie integracyjne to dopiero początek

Oferuję profesjonalny kurs chodzenia z kijami Nordic dla firm i treningi indywidualne. 

Każdy z uczestników spotkania integracyjnego otrzyma rabat w wysokości 99 zł na szkolenie indywidualne Nordic Walking w Warszawie i w okolicach.

W ten sposób pomagam firmom budować dobre wartości, wspierać pracowników i zachęcać ich do aktywności fizycznej dla poczucia ich komfortu i lepszego stanu zdrowia.

Kim jestem i jakie mam doświadczenie?

Hej, nazywam się Maria i nordica uczę od 2013 roku. Współpracowałam z wieloma firmami, prasą i telewizją. Jestem autorką wielu artykułów. Nakręciłam programy poradnikowe, a także kurs online techniki Nordic Walking.

technika-nordic-walking-ustawienie-kijkow-do-cwiczen

Jak Spędzamy Czas na Imprezach Integracyjnych Nordic Walking?

Imprezy integracyjne Nordic Walking w Warszawie to przede wszystkim zabawa. Organizujemy różnego rodzaju gry i konkurencje, które nie tylko wprowadzają element rywalizacji, ale także uczą prawidłowej techniki Nordic Walking. Wszystko to odbywa się w przyjaznej atmosferze, pod okiem doświadczonych instruktorów.

Najczęściej wybieranym scenariuszem przez firmy jest blok instruktażowy z techniki Nordic Walking. Kolejny blok to zajęcia aktywne — spacer w terenie.

Przykładowy Scenariusz Imprezy Integracyjnej Nordic Walking Warszawa

Imprezy integracyjne z Nordic Walking prowadzę na terenie Warszawy i w okolicach. Dojadę na terenie województwa mazowieckiego.

Poniżej przykładowy plan zajęć Nordic, który daje efektywny, ale umiarkowany trening dla zespołu:

 • Spotykamy się w umówionym miejscu.
 • Rozdaję i dopasowuję kije. Kije powinny mieć rozmiar odpowiadający indywidualnemu wzrostowi danej osoby. Wtedy trening Nordic Walking cieszy najbardziej.
 • Po krótkim wprowadzeniu rozpoczynamy naukę techniki Nordic Walking.
 • Po wprowadzeniu do techniki robimy rozgrzewkę przed treningiem.
 • Następnie uczestnicy biorą udział w marszu z kijkami, podczas którego muszą pokonać różne wyzwania i zadania.
 • Po zakończonym treningu robimy ćwiczenia rozciągające i prowadzimy zabawne rozmowy. To chwila, w której jest najwięcej śmiechu.
 • Po zakończeniu marszu organizujemy piknik z grillowaniem, podczas którego uczestnicy mogą podzielić się swoimi wrażeniami i nawiązać nowe relacje.

Powyższy scenariusz jest przykładem imprezy, możemy go dowolnie skonfigurować pod Twoje potrzeby.

Chcesz zorganizować warsztaty Nordic Walking dla firm w Warszawie?

Zapraszam do skorzystania z oferty Nordic Walking dla firm Warszawa. Specjalizuję się w organizacji profesjonalnych szkoleń i imprez integracyjnych, które pomagają budować silniejsze, zdrowsze i bardziej zintegrowane zespoły. Moja oferta jest dostępna dla firm z Legionowa, Mazowsza, Warszawy i okolic.

Częste pytania

Poniżej przeczytasz odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi, prześlij pytanie przez formularz kontaktowy lub zadzwoń.

Ile kosztuje Nordic Walking dla firm w Warszawie?

Koszt imprezy uzależniony jest od lokalizacji warsztatów oraz od ilości uczestników. Istotne jest także, czy posiadasz kije, czy chcesz je wypożyczyć. Zadzwoń, a chętnie odpowiem na pytanie i podam od razu cenę szkolenia.

Czy dostanę fakturę za warsztaty?

Tak. Za wszystkie moje usługi wystawiam faktury bez VAT.

Kiedy należy dokonać płatności?

Imprezy integracyjne dla firm Nordic Walking Warszawa płatne są w 100% z góry na podstawie faktury.

Czy musimy mieć własne kije do Nordic Walking?

Nie. Twój zespół nie musi mieć kijków. Przywiozę kije na warsztaty.

Czy prowadzę zajęcia tylko na terenie Warszawy?

Nie. Nordic Walking dla firm i imprezy integracyjne prowadzę także na terenie Legionowa. W zasadzie dojadę we wskazane miejsce na terenie całego Mazowsza.

Czy pracownicy dostaną jakieś upominki w ramach imprezy?

Zadzwoń i ustalimy szczegóły warsztatów. Jeśli chcesz zaskoczyć swoich pracowników, możemy wydrukować dla każdego dyplom lub rozdać gadżety, które sobie zażyczysz.

Czy pracownicy dostaną rabaty?

Uczestnicy imprez integracyjnych dla firm z Nordic Walking Warszawa otrzymują rabat w wysokości 99 zł na indywidualny kurs Nordic, który realizowany jest na terenie Warszawy i okolic.

Czy będzie 1, czy jest możliwość 2 instruktorów?

Jeśli grupa jest duża, jest możliwość najęcia dodatkowych instruktorów. Oczywiście liczna grupa i większy zespół to większe koszty imprezy.

Czy możemy ułożyć plan warsztatów?

Jak najbardziej tak. Moje szkolenia są elastyczne. Zależy mi, aby zrealizować Twój cel. Podaj cel, a ja zrobię wszystko, żebyśmy go osiągnęli. 

Czy musimy się spotkać, żeby ustalić plan imprezy?

Nie. Nie musisz inwestować czasu na spotkanie ze mną. Wszystkie formalności dopniemy online. Większość spraw ustalimy mailowo i telefonicznie. 

Jak skorzystać z Nordic Walking dla firm w Warszawie?

Zadzwoń i umów się konkrety. To wszystko. 🙂

Napisz lub zadzwoń

Zapytaj o szczegóły imprezy integracyjnej dla firm z Nordic Walking. Wypełnij formularz kontaktowy lub po prostu zadzwoń: 790 333 794