Prezent na dzień Babci i Dziadka

Jeśli prezent na dzień Babci i Dziadka to tylko karnet na zajęcia Nordic Walking!

Prezent na dzień Babci i Dziadka powinien być wyjątkowy. Dopasowany do wieku oraz sytuacji życiowej seniorów. Mogłoby się wydawać, że nasi Dziadkowie mają już wszystko, czego im potrzeba. W związku z tym wiele osób kupuje na prezent słodkości i kwiaty. A może warto pomyśleć o podarunku, który będzie pełen korzyści dla zdrowia?

Oryginalnie i z mądrą miłością?

Jeśli chcesz, aby Twój prezent dla Babci i Dziadka był wyjątkowy, wspaniałym pomysłem będzie obdarowanie swoich bliskich karnetem na zajęcia ruchowe z elementami Nordic Walking. Taki prezent będzie cudownym gestem, który zmobilizuje Seniorów do zasmakowania czegoś nowego. Wyjścia z domu i wykonania kilku ćwiczeń na świeżym powietrzu. Karnet na naukę chodzenia z kijami Nordic Walking jako prezent dla Babci i Dziadka będzie najwspanialszym gestem od kochających wnuczków!

Nauka chodzenia z kijami Nordic Walking oraz gimnastyka

Nasi Seniorzy nie zawsze odnajdują się na zajęciach grupowych, w klubach fitness czy siłowni. Niekoniecznie także lubią zajęcia na basenie, gdzie głośna muzyka i przykry zapach chloru skutecznie potrafią zniechęcić do aktywności. Marsze z kijami będą bardzo naturalną formą ruchu, która rozwija i wzmacnia kondycję, niosąc ze sobą szereg korzyści zdrowotnych oraz lepsze samopoczucie. Łatwość chodzenia z kijami oraz przyjemne elementy gimnastyki urozmaicą codzienność, na kijach poznajemy także nowych ludzi, więc oferując taki prezent na dzień Babci i Dziadka ofiarowujesz także możliwość zacieśniania więzi społecznych. Niewątpliwie jest to istotnym elementem dobrego samopoczucia osób starszych żyjących często samotnie.

Karnet prezentowy obejmuje trzy treningi nauczające marszu z kijami od podstaw. Seniorzy będą mieli okazję poznać także elementy gimnastyki z kijami, które mogą później stosować, chodząc z kijami o każdej porze roku.

Podziel się swoją opinią
Maria Tańska
Maria Tańska

W Nordic Walking wkręciłam się w 2013 roku. Kijami zainteresowałam się z potrzeby rozbudowy swoich treningów oraz poszukiwałam alternatywy do ćwiczeń, a także czegoś, co podziała na ból pleców.

Marsze z kijami pomagają mi utrzymać moje ciało w stanie równowagi. Treningi odchudzają, ujędrniają sylwetkę. Pozwalają na szybki reset. Zwiększenie mocy. A także są moją rehabilitacją. Głównie kolan i pleców.

Kije Nordic Walking spowodowały w moim życiu wiele dobrego. Dlatego przykładam uwagę do technicznego marszu. Wiem, jak bardzo technika jest ważna. Bez tego nie aktywujesz mięśni. Nie aktywujesz pleców. Nie odciążysz kolan i kręgosłupa.

Artykuły: 35