Kurs Nordic Walking Warszawa od Podstaw

Szkolenia Technika Nordic Walking dla Początkujących
Spotkania Indywidualne
Warszawa | Legionowo | Nieporęt | Okolice

Kurs NORDIC WALKING JEST receptą NA WIELE POTRZEB

Sprawdź, czy masz takie objawy

Bolą Cię plecy i masz sztywny kark, bo dużo pracujesz przy komputerze. Nie wiesz, co z tym zrobić, a ból coraz bardziej Ci dokucza lub fizjoterapeuta zalecił aktywność i Nordic Walking. Chcesz znowu wchodzić bez zadyszki po schodach na 2 piętro i bez trudu schylać się po upuszczone na podłogę klucze tak, jak 5 lat temu. Niestety siłownia i fitness zwyczajnie Ci nie pasują i szukasz czegoś dla siebie. A może nawet przydałoby się też zrzucić kilka kilo, żeby wyglądać lepiej w sukience?

Masz podobnie?

Może nawet korzystałaś z doskoku z różnych zajęć, bo wiesz, że aby być sprawną, musisz się ruszać. Jednak Twoja motywacja malała i z różnych względów znowu przestałaś ćwiczyć. Może przerósł Cię ból mięśni i brak kondycji na początku treningów. To jest moment, w którym większość rezygnuje. Być może nie chcesz płacić drogich karnetów i nie masz czasu dostosować się do zajęć. Może nawet nie lubisz zatłoczonych miejsc i nie wiesz, jak korzystać z urządzeń na siłowni. Wróciłaś do punktu wyjścia.

Katujesz się przez to czasem, że znowu dałaś ciała? To nie prawda. Chcę Ci powiedzieć, że możesz być zmęczona po pracy. Nie mieć czasu, bo obiad, zakupy, czy obowiązki względem dzieci. Trudno się w tym wszystkim odnaleźć i doskonale to rozumiem, bo byłam w tym samym miejscu. Po prostu się gubisz, bo nie masz planu. Znalazłam na to pewną receptę i chętnie Ci pomogę.

kurs nordic walking technika
Początek będzie miły i bez bólu

Wiem, jak trudne są początki, kiedy nie ćwiczyłaś przez lata. Wszystko boli i masz chęć zrezygnować. Dlatego zaczniemy ćwiczyć powoli, by uruchomić Twoje ciało i zaprosić je do dalszych ćwiczeń, nawet jeśli jesteś kompletnym pasztetem.

Uśmiechniesz się do siebie

Przestaniesz się katować, że nic dla siebie nie robisz lub robisz zbyt mało. Zaczniesz znowu lubić siebie, bo częściej wyjdziesz z domu na spacer wśród zieleni lub dokładnie tam, gdzie lubisz być najbardziej. Dotlenisz się i zadbasz o siebie. Będziesz się więcej uśmiechać.

kurs nordic walking technika
Rozluźnisz się

Twoje plecy przestaną tak boleć, a szyja się rozluźni. Będziesz Ci się lżej pracować, w dodatku bez tabletek na ból. Poczujesz się lekko i nabierzesz więcej weny, pomysłowości, a także siły do pracy. Dasz z siebie więcej we wszystkich obszarach.

kurs nordic walking technika
Opracujesz plan gry

Trudno jest znaleźć czas tylko dla siebie, kiedy pracujesz i w dodatku masz dzieci. Pomogę Ci znaleźć okienko czasowe, w którym uda Ci się zaplanować trening. Nordic Walking daje dużą elastyczność. Nie będziesz zależna od grafiku zajęć w klubie sportowym, tym samym dopasujesz aktywność fizyczną do siebie, swojego rytmu dnia i do rodziny.

dlaczego warto zacząć właśnie teraz i z tym kursem?

Ten Kurs Nordic Walking po prostu działa

Wszystkie osoby, które mają problem z utrzymaniem dobrej kondycji łączy jedno — prokrastynacja. Oznacza to, że odpuszczasz, bo na Twojej drodze stają problemy. W moim kursie Nordic Walking nauczysz się, jak pokonać te trudności i na czym warto się skupić, aby w końcu zacząć regularnie ćwiczyć w zgodzie ze sobą i swoimi możliwościami. Co najważniejsze, bez napinki i ciśnienia!

Nordic walking warszawa kurs

Zrzucasz kilogramy?

Marsze z kijami Nordic Walking są doskonałą formą sportu dla osób z kiepską wydolnością organizmu. Regularne treningi z techniką Nordic Walking sukcesywnie niwelują tkankę tłuszczową, wzmacniając całe ciało. Gubisz kilogramy, paląc niechciany tłuszcz w prosty i przyjemny sposób! Mocne plecy gratis! Nordic Walking jest idealnym sposobem na odchudzanie, ale też budowanie formy. Ćwiczenia z kijami 3 razy w tygodniu podnoszą sprawność naszego ciała. Ponadto kijki idealnie wspierają leczenie chorób przewlekłych – zmory dzisiejszych czasów – depresji, hashimoto, innych chorób immunologicznych.
kurs nordic walking warszawa

Technika Nordic Walking

Techniczne marsze Nordic wyszczuplą sylwetkę oraz zwiększą Twoją sprawność. Nordic Walking zawiera w sobie ćwiczenia siłowe, oporowe, ćwiczenia wydolnościowe. Trzeba jednak chodzić technicznie, by działało. Pokaże Ci, jak to zrobić i szybko schudnąć. Co więcej, otrzymasz ode mnie rozpisany trening sportowy, który podkręci Twój metabolizm.
technika nordic walking warszawa

Kurs Nordic Walking Warszawa

Regularne i techniczne marsze z kijami odciążają nogi oraz dolny odcinek kręgosłupa. Treningi wzmacniają mięśnie głębokie grzbietu, dzięki czemu budujesz solidny fundament dla swoich pleców. Jednym z największych atutów chodzenia z kijami, jest ich oddziaływanie na mięśnie dna miednicy. Panie mogą się cieszyć piękną pupą i silnymi mięśniami Kegla.
szkolenie nordic walking indywidualne

Przestanie boleć

Nordic Walking daje ulgę zbolałym plecom, bo wzmacnia kręgosłup. Stymuluje ramiona i wyprostowaną sylwetkę. Nordic jest ratunkiem dla osób zgarbionych i pracujących za biurkiem. Jeśli masz fatalną kondycję, to nic nie szkodzi. Zaczniemy powoli, żeby było komfortowo.
odchudzanie nordic walking warszawa 1

Prosta forma aktywności

Głowa, kark i ramiona przestaną boleć, a kręgosłup stanie się znowu elastyczny
kurs nordic walking warszawa spotkania indywidualne

Praca nie musi boleć

Nordic Walking daje komfort i pomaga zdrowo żyć

JAK CHODZIĆ TECHNICZNIE Z KIJAMI NORDIC WALKING?

Masz 3 możliwości wyboru!

Wybierz spotkanie stacjonarne 1:1 lub kurs Nordic Walking online. Możesz także umówić się na konsultację Twojego marszu, jeśli już chodzisz z kijami, by dowiedzieć się, co poprawić w swojej technice. W tym kursie nie ma nic przypadkowego, a ćwiczenia są proste i przyjemne. Ciało samo uczy się techniki, a potem chodzisz.

Kurs Technika Nordic Walking

599

 • 3 spotkania indywidualne każde po 60 minut
 • Plan 6 treningów utrwalających
 • 30 min konsultacja online lub stacjonarna
 • Kurs Online w pakiecie (filmy, ćwiczenia, technika)
 • Plan treningu sportowego
 • Twoje filmy z kursu
 • Woda + wypożyczenie kijków na czas spotkań
 • Podpowiem Ci, jakie kije i buty do Nordic Walking warto kupić
 • Wpadasz na wspólne treningi z kijami
 • Możesz już zawsze liczyć na moją pomoc (dzwonisz i piszesz kiedy chcesz)
 • Dołączasz do grupy na FB, do innych wariatów, gdzie możesz znaleźć parę do treningów lub wymienić się doświadczeniem
Kurs Technika Nordic Walking Online

199

 • Otrzymujesz dożywotnio kompleksowy kurs techniki Nordic Walking online
 • Materiał podzielony na 6 bloków tematycznych, w których rozwijasz profil ruchowy wprowadzający do techniki marszu Nordic Walking
 • Lekcje video wraz z opisem i instrukcjami
 • Wiedzę, jakie kije kupić, byś był zadowolony
 • 30 minutową konsultację online lub stacjonarną (Warszawa, Legionowo, Nieporęt)
 • Nielimitowany kontakt i pomoc
 • Uczysz się w zaciszu domowym i wtedy, kiedy masz czas
 • Jeśli w trakcie kursu coś nie idzie, wyślij mi video i przegadamy to
Konsultacja w terenie

199

 • Konsultacja Twojej techniki marszu na terenie Warszawy, Legionowa, Nieporętu – spotkanie 60 minut
 • Ćwiczenia na rozgrzewkę i rozciąganie
 • Filmy ze wskazówkami z treningu
 • Ocena chodzenia i instruktaż
 • Plan ćwiczeń usprawniających

NIE WIEM, CZY TO się OPŁACA…

Myślisz, że to za drogo?

Podsumujmy… Ból, trucie się tabletkami, nieudane próby zajęć na siłowni, presja, wstyd z powodu figury. Brak koncentracji przy komputerze, bo rozpraszają Cię spięte plecy i szyja. Wydatki na prywatnych lekarzy, fizjoterapię, inaczej poczekasz co najmniej rok na wizytę. Złe samopoczucie, zawroty głowy, nasilająca się złość na samą siebie, bo kręcisz się w kółko i wracasz do punktu wyjścia. Zdrowie nie ma ceny, a ja oferuję Ci gotową receptę. Wiem, bo przeszłam przez to samo.

Uważam, że ciągnięcie kijków po nawierzchni i nazywanie tego Nordic Walking jest zbrodnią, bo nic nie wnosi do Twojego życia, co więcej uczy złych nawyków i prowadzi do obciążeń. Takiego stylu uczy wielu instruktorów, dając zły przykład. Daję Ci gwarancję, że w moim kursie doświadczysz prawdziwego działania Nordic. Ten kurs Nordic Walking różni się od reszty kursów na rynku tym, że uczysz się systemowo. Wykonasz wiele nieskomplikowanych ćwiczeń przygotowanych przez profesjonalistów sportowych i fizjoterapeutów, a co najważniejsze, Twoje ciało adaptując się poprzez pamięć ruchową, powoli się rozrusza, a technika zrobi się sama!

Dowiedz się o mnie więcej

Nordic Walking Maria Tańska

Jestem aktywnym amatorem sportu. Mam wiedzę z zakresu sportu, psychologii, ruchu, a także doświadczenie w rekonwalescencji i odchudzaniu.

kursy i szkolenia nordic walking warszawa od podstaw
Uczę od 2013 roku!

Posiadam duże doświadczenie w pracy z kursantami. Razem rozwiązaliśmy wiele problemów w drodze do zdrowia.

technika nordic walking szkolenie warszawa

Sport to zdrowie, a nordic walking wydobędzie z Ciebie najlepsze to, co masz do zaoferowania sobie i innym. Skąd to wiem? Bo jestem sportowcem amatorem i cały ten program zastosowałam w swoim życiu. Tak rozwiązałam większość moich problemów ze zdrowiem i motywacją. Chętnie dziele się swoją wiedzą, oferując holistyczne podejście do aktywności ruchowej.

O MNIE

Poznaj mnie

Przeczytaj, jak Nordic Walking i marsze z kijami pomogły mi w życiu. Być może masz podobne problemy i coś Ci ułatwię.

CZY JESTEŚ GOTOWA NA NOWE DOŚWIADCZENIA?

Technika Nordic Walking działa i potwierdza to wiele osób

Marsze z kijami Nordic Walking realnie pomagają. Niwelują bóle, umożliwiają optymalną aktywność, dzięki której zachowasz zdrowie i gibkość na długo. Wiele kobiet w końcu schudło i nabrało chęci na ćwiczenia, bo nie czują FIT oddechu na karku i robią dokładnie to, co lubią. Ty też możesz. Zobacz, jakie wrażenia mają kursanci.

technika nordic walking kurs warszawa
Ewa

Na początku trudno było załapać, ale kiedy odpuściłam, to technika poszła. Jestem nauczycielem, chodzę co rano 5 km do pracy. W 3 miesiące zgubiłam 15 kg. Po pół roku nie miałam oponki.

technika nordic walking kurs warszawa
Kaśka

Jestem po operacji kręgosłupa. Boję się uprawiać jakikolwiek sport, bo później wszystko mnie boli. Kiedy ciało wysiadło, lekarz zaproponował Nordic. Zakochałam się.


CHCESZ SPRÓBOWAĆ, ALE MASZ JAKIEŚ WĄTPLIWOŚCI?

Napisz wiadomość, chętnie odpowiem na pytania.

Nordic Walking Blog

Interesuje Cię wiedza o Nordic Walking? Szukasz informacji o technice Nordic i chcesz wiedzieć więcej, jak wydajnie chodzić z kijami, by mieć efekty? Czytaj mojego bloga.