fbpx

Wycieczki Nordic Walking podróże małe i duże

Wyprawy małe i duże? Pewnie!

Wycieczki Nordic Walking nie tylko w Warszawie ale i po całej Polsce, a w planach jest także odwiedzanie ciekawych zakątków Europy i to wszystko nie tylko dla pasji ciukania Nordic Walking ale przede wszystkim dla Was!

Wiemy, iż brakowało Wam naszej elokwencji, gubienia drogi na szlaku… gonienia w kurzu kijków Nordic Walking w związku z czym postanowiliśmy spełnić Wasze życzenia i spotykać się regularnie z kijkami tworząc Klub Kijkowy Nordic Walking oraz propagować wycieczki Nordic Walking. W związku z czym ruszajmy na szlak!

Zapraszamy zatem do przygody na wycieczki Nordic Walking, będziemy aktualizować kalendarz proponując ciekawe szlaki bliższe i dalsze. Do Waszej dyspozycji będzie formularz zgłoszeniowy poprzez który możecie zgłaszać swoje uczestnictwo w wycieczce – wszystkie spotkania są BEZPŁATNE. Należy jednak liczyć się z potrzebą przejazdu komunikacją miejską oraz podmiejską, bo na wyprawy pojedziemy w miejsca różne! Możecie także zgłaszać swoje pomysły na wycieczki, bardzo chętnie damy się porwać i w Wasze ulubione miejsca.

Najczęściej zaproponujemy:

  • Kampinoski Park Narodowy – po kliknięciu w link wejdziecie na stronę, jest tam lista dostępnych szlaków oraz map.
  • Mazowiecki Park Krajobrazowy – wejdźcie na stronę, tutaj także są dostępne szlaki, nowinki i przede wszystkim super rejony do uprawiania Nordic Walking
  • Bolimowski Park Krajobrazowy – tak zwana Puszcza Bolimowska – urokliwa, cicha, pełna magii
  • Inne lasy wokół Warszawy, gdzie dojedziemy kolejką czy busikiem
  • wyprawy nad morze, w Bieszczady, w Świętokrzyskie, na Mazury czy też za granicę.

Jedyny warunek to punktualność w miejscu zbiórki, ubiór przystosowany do pogody, brak ciężkiego bagażu, ogólnie dobry stan zdrowia, sprawność i umiejętność posługiwania się kijami Nordic Walking – każde spotkanie będzie turystyczne ale i wymagające, w końcu nie idziemy na grzyby tylko ciukać kijami. Prosimy zatem o przemyślane zgłoszenia, jeśli nie jesteś w stanie przejść 10km rozważ, czy będziesz się dobrze czuł.

Wycieczki Nordic Walking będą realizowane też tak, aby po drodze wpaść na ciepły obiad, uzupełnić zapasy wody, a także aby osoby wyeksploatowane mogły wrócić do Warszawy środkiem komunikacji. Także nie obawiajcie się, zadbamy o wszystko!

Zapraszamy!

 

%d bloggers like this: