Na początek nauka chodzenia z kijami Nordic Walking

Jeśli skłaniasz się ku chodzeniu z kijami, rozważ najpierw odpowiednie szkolenie gdzie nauczysz się poprawnej techniki marszu. Nauka Nordic Walking od podstaw umożliwi Ci pełne wykorzystanie kijków i potencjału, jaki mają.

Najlepiej nie zaczynać samemu nawet jeśli wydaje Ci się to proste. Zanim zaczniesz skonsultuj się na treningach otwartych (treningi otwarte/grupowe nauka chodzenia z kijami od podstaw) lub najlepiej umów się na kurs indywidualny.

Nauka chodzenia z kijami od podstaw kurs indywidualny

Propozycja 4 spotkań indywidualnych dla 1-3 osób podczas których zgłębimy tajniki Nordic Walking i nauczymy się chodzić z kijami. Pakiet 4 spotkań + 1 GRATIS – 200zł/osoba (plus ewentualna cena wypożyczenia kijków).
W pakiet kursu wchodzą następujące usługi:

  • 4 spotkania po 60minut – nauka chodzenia z kijami
  • wprowadzenie w ćwiczenia z kijkami (rozgrzewka, rozciąganie, reagowanie na ból podczas treningu)
  • indywidualny instruktaż w postaci materiału wideo (wszelkie uwagi dotyczące chodzenia, wskazówki na co jeszcze zwrócić uwagę i jak ćwiczyć)
  • wprowadzenie do treningu z kijami Nordic Walking
  • kontrolne spotkanie za free po ukończonym kursie (5 spotkanie GRATIS)
  • możliwość wypożyczenia kijków (koszt wypożyczenia kijków 15zł/osoba)
  • doradztwo w zakresie kupna kijków
  • doradztwo w zakresie miejsc i tras treningowych
  • płacąc z góry za cały kurs wypożyczenie kijków GRATIS 🙂

Jednorazowe spotkanie

Jeśli chcesz zobaczyć, czy Nordic jest dla Ciebie możemy spotkać się „na próbę”. Zarezerwuj trening poprzez Formularz i poczekaj na odpowiedź. Możesz wypożyczyć kijki lub przyjść ze swoimi. Koszt spotkania to 50zł/osoba + wypożyczenie kijków 15zł/osoba. Jeśli uznasz, że jest super – umówimy się na dalsze spotkania.

Zapraszam także osoby, które pragną zweryfikować swoją technikę lub doszlifować niedoskonałości – jeśli tylko masz niepewność co do techniki – widzimy się na treningu.

Miejsce spotkań

Ze względu na specyfikację zajęć spotykamy się co dwa dni. Należy zarezerwować sobie zatem takie terminy, by spotkania odbywały się mniej więcej co drugi dzień. Spotkania umawiane są zgodnie z możliwościami grafiku Instruktora, w zależności od możliwości staramy się dostosować terminy.

Miejsce prowadzenia treningów w zależności od możliwości grafiku Instruktora:

Warszawa – Bródno, Białołęka, Bielany. Jabłonna, Legionowo, Nieporęt

Na życzenie Klienta możliwy dojazd w dowolne miejsce Warszawy – koszt dojazdu 50zł.