Swoją przygodę z Nordic Walking najlepiej rozpocząć od nauczenia się poprawnej techniki z Instruktorem.

Poniższy formularz umożliwi Ci rezerwację treningu indywidualnego, treningu grupowego lub każdego innego wydarzenia.

Jeśli chciałbyś się nauczyć poprawnej techniki chodzenia z kijami na treningu indywidualnym:

  1. zapoznaj się z regulaminem treningów (tutaj znajdziesz Regulamin Treningów).
  2. zarezerwuj dogodny dla siebie termin (poniżej znajdziesz Formularz Rezerwacji), a my drogą mailową potwierdzimy ten termin oraz miejsce spotkania.

Trudno nauczyć się chodzić z kijami z Youtube, trudno nauczyć się z książek czy ze stron internetowych. Chodzenie z kijami nie sprawia wielu trudności ale wymaga kilku ćwiczeń, aby uruchomić Twoje ciało; obręcz barkową, obręcz biodrową i wypracować technikę, która spełni zakładane przez Walkera cele. Instruktor będzie kontrolował Twoje postępy, korygował błędy dzięki czemu nie nabierzesz złych nawyków ciesząc się pozytywnym wpływem prawidłowo wykonanego treningu.

Na trening Nordic Walking polecamy zabrać ze sobą:

pas biodrowy z bidonem – na wodę, drobiazgi i klucze lub wodę w niekrępującym plecaku. Jeśli nie jesteś pewien/pewna, czy to sport dla Ciebie, kijki możesz wypożyczyć od nas. NIE KUPUJ PIERWSZYCH, LEPSZYCH KIJKÓW polecanych przez sprzedawcę w sklepie. Najpierw skontaktuj się z nami, wskażemy Ci dobre marki oraz podpowiemy na co zwrócić uwagę przy zakupie… jak i DOPASUJEMY ODPOWIEDNI ROZMIAR KIJA.

Zapraszamy i do zobaczenia!

[contact-form-7 id=”2343″ title=”BEz tytułu”]