Swoją przygodę z Nordic Walking najlepiej rozpocząć od nauczenia się poprawnej techniki z Instruktorem.

Nauka Nordic Walking w 3 krokach:

  1. skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy (tutaj znajdziesz Formularz Kontaktowy), bądź zarezerwuj dogodny dla siebie termin (tutaj znajdziesz Formularz Rezerwacji), a my potwierdzimy ten termin oraz miejsce spotkania.
  2. zapoznaj się z regulaminem treningów (tutaj znajdziesz Regulamin Treningów) i upewnij, czy nie musisz przesłać nam na adres mailowy na przykład zgody od lekarza na wzięcie udziału w zajęciach
  3.  dokonaj płatności za interesujący Cię trening gotówką przed spotkaniem lub na konto Nordic Walking Warszawa (Deutsche Bank Polska: 60 1910 1048 2944 0483 7280 0001 Maria Tańska SWIFT CODE: DEUTPLPX). Na adres mail otrzymasz potwierdzenie wpłaty, po czym spotkamy się na kijach!

Uwierz, trudno nauczyć się chodzić z kijami z Youtube, trudno nauczyć się z książek czy ze stron internetowych. Chodzenie z kijami jest proste ale wymaga kilku ćwiczeń, aby uruchomić Twoje ciało; obręcz barkową, obręcz biodrową i wypracować technikę, która spełni zakładane przez Walkera cele. Instruktor będzie kontrolował Twoje postępy, korygował błędy dzięki czemu nie nabierzesz złych nawyków ciesząc się pozytywnym wpływem prawidłowo wykonanego treningu.

Na trening Nordic Walking polecamy zabrać ze sobą:

pas biodrowy z bidonem – na wodę, drobiazgi i klucze lub wodę w niekrępującym plecaku. Jeśli nie jesteś pewien/pewna, czy to sport dla Ciebie, kijki możesz wypożyczyć od nas. NIE KUPUJ PIERWSZYCH, LEPSZYCH KIJKÓW polecanych przez sprzedawcę w sklepie. Najpierw zadzwoń albo napisz maila, wskażemy Ci dobre marki oraz podpowiemy na co zwrócić uwagę przy zakupie… jak i DOPASUJEMY ODPOWIEDNI ROZMIAR KIJA.

Zapraszamy i do zobaczenia!

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres email (wymagane)

Data treningu (wymagane)

Godzina treningu (wymagane)

Czy masz kije (tak lub nie)

Dodatkowe informacje o stanie zdrowia - ciąża/choroby przewlekłe/urazy itp.

Zapoznałem się z REGULAMINEM TRENINGÓW oraz go w pełni akceptuję