fbpx

Prezent na dzień Babci i Dziadka

Jeśli prezent na dzień Babci i Dziadka to tylko karnet na zajęcia Nordic Walking!

Prezent na dzień Babci i Dziadka powinien być wyjątkowy i dopasowany do wieku oraz sytuacji życiowej naszych seniorów. W dobie dostępu do dóbr oraz niskich cen wielu produktów, nasi dziadkowie przeważnie mają już wszystko czego im potrzeba. Kolejna bombonierka ekskluzywnych słodyczy niekoniecznie będzie dobrym rozwiązaniem zwłaszcza na występujące dolegliwości zdrowotne. Osoby starsze mają także swoje upodobania co do ubioru, czy wystroju wnętrz więc nie zawsze trafimy w ich gust jeśli chodzi o bibeloty. Warto sobie także zadać pytanie, czy koniecznie chcę kupować kolejną pierdołę, która będzie zarastała kurzem?

A może oryginalnie i z mądrą miłością?

Jeśli chcesz aby Twój prezent dla Babci i Dziadka był wyjątkowy, wspaniałym pomysłem będzie obdarowanie swoich bliskich karnetem na zajęcia ruchowe z elementami Nordic Walking. Taki prezent będzie cudownym gestem, który pozwoli i niejako zmobilizuje Seniorów do zasmakowania czegoś nowego, wyjścia z domu i wykonania kilku ćwiczeń na świeżym powietrzu. Karnet na naukę chodzenia z kijami Nordic Walking jako prezent dla Babci i Dziadka będzie najwspanialszym gestem od kochających wnuczków!

Nauka chodzenia z kijami Nordic Walking oraz gimnastyka

Nasi Seniorzy nie zawsze odnajdują się na zajęciach grupowych, w klubach fitness czy siłowni. Niekoniecznie także lubią zajęcia na basenie, gdzie głośna muzyka i przykry zapach chloru skutecznie potrafią zniechęcić do aktywności. Marsze z kijami będą bardzo naturalną formą ruchu, która rozwija i wzmacnia kondycję niosąc ze sobą szereg korzyści zdrowotnych oraz lepsze samopoczucie. Łatwość chodzenia z kijami oraz przyjemne elementy gimnastyki urozmaicą codzienność, na kijach poznajemy także nowych ludzi więc oferując taki prezent na dzień Babci i Dziadka dajesz także możliwość zacieśniania więzi społecznych, co jest istotnym elementem dobrego samopoczucia osób starszych żyjących często samotnie.

Karnet prezentowy obejmuje trzy treningi nauczające marszu z kijami od podstaw. Seniorzy będą mieli okazję poznać także elementy gimnastyki z kijami, które mogą później stosować chodząc z kijami o każdej porze roku.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: