NORDIC WALKING – TRENINGI

Zapraszamy na darmowe treningi grupowe oraz tanie treningi indywidualne Nordic Walking w Warszawie. Napisz skąd jesteś, a zaproponujemy miejsce spotkania. Nauka marszu z kijami od podstaw, wspólne marsze organizowane w grupie połączone ze zwiedzaniem ciekawych miejsc oraz dobrą zabawą – Puszcza Kampinoska, uroczyska wokół Warszawy oraz inne miejsca niespodzianki, gdzie malownicze krajobrazy urzekną Was swoim pięknem i rozmaitością.

Dla osób, które opanowały technikę i nastawione są na trening oraz budowę kondycji oferujemy pełen zakres możliwości wykorzystania kijków w tym: gimnastykę, rozciąganie, ćwiczenia siłowe jak i intensywne marsze. Zapraszamy do marszu Nordic Walking osoby walczące z nadwagą, kobiety w ciąży, osoby chcące uatrakcyjnić swoje treningi oraz ludzi starszych, którzy pragną czuć się w pełni sił.

Jeśli cierpisz na bóle kręgosłupa Nordic Walking jest dla Ciebie i nie może Cię z nami zabraknąć!

Nie obawiajcie się, nie panują tu sztywne zasady ani spięta atmosfera. Robimy swoje ale nie za wszelką cenę. Nie musimy być mistrzami, wystarczy dobre samopoczucie!

JAK MOŻESZ WYKORZYSTAĆ MARSZE Z KIJAMI:

NORDIC WALKING TRENING NA KAŻDY DZIEŃ

Większość młodych ludzi nie docenia wartości treningów z kijkami, a są one ogólnorozwojowe oraz symulują jazdę na nartach biegowych. Trudność to zastosowanie prawidłowej techniki marszu, która pozwoli na odczuwanie pełnych skutków takiego treningu, a nie lekkiego spacerku który nie daje korzyści sportowych, a jedynie rekreacyjne.

NORDIC WALKING DLA KOBIET W CIĄŻY

Jasna sprawa – w ciąży trudno biegać, czy robić ćwiczenia aerobowe i tutaj właśnie przychodzi z pomocą trening Nordic Walking. Płynny marsz z kijkami wzmocni Twój kręgosłup oraz mięśnie pośladków. Pozwoli redukować zbędne kilogramy oraz rozciągnąć się, przygotuje do porodu i wzmocni na okres, kiedy będziesz zajmowała się dzieckiem.

NORDIC WALKING DLA OSÓB STARSZYCH

Nordic Walking w wieku średnim? Dlaczego nie! To właśnie prawidłowo przeprowadzony marsz z kijkami może okazać się dla Was najlepszą rekreacją ruchową i sposobem na zdrowe życie. Regularny trening odciążający stawy oraz mięśnie z naciskiem postawionym na pracę układu naczyniowo sercowego pozwoli na odbudowanie kondycji oraz zatrzymanie rozwoju wielu chorób. Spotkania grupowe 50+ są także okazją do zawarcia nowych znajomości, rozrywki i relaksu.

NORDIC WALKING A ODCHUDZANIE

Nie każdy wie, a spróbować powinien i w tym celu zapraszam na zajęcia pokazowe, jak to się robi z Nordic Walking… Spotykamy się  w tygodniu głównie po pracy i robimy swoje. Jeśli nie lubisz, bądź nie możesz biegać. Siłownia nie jest dla Ciebie, a fitness po prostu zniechęca koniecznie spróbuj! Nie pożałujesz 🙂

Za ilość wypoconych kilogramów NordicWalking-Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności.

OBECNE PROGRAMY TRENINGOWE NORDIC WALKING WARSZAWA:

  • Odchudzanie z kijami Nordic Walking – zapraszamy na otwarte treningi Nordic Walking w Lesie Bielańskim – zapraszamy osoby, które potrafią chodzić z kijami, my pokażemy jak w pełni wykorzystać ich możliwości – gwarantujemy dobrą zabawę, pot, ból mięśni, utratę wagi, lepszą kondycję – w programie rozgrzewka, trening o różnej intensywności, rozciąganie – sprawdź w kalendarzu czy prowadzimy obecnie zajęcia
  • Klub Kijkowy Nordic Walking – regularne wypady oraz wycieczki za miasto, przeważnie w weekend. Przygotujcie się na Niedziele – więcej zawsze w kalendarzu.
  • Nordic Walking Zdrowy Kręgosłup – ból pleców – brzmi znajomo? A czy wiesz, że Nordic Walking jest idealny na ból pleców? Kształtuje prawidłową postawę ciała i zapobiega powstawaniu schorzeń kręgosłupa. Pomaga w problemach, które już doskwierają. Treningi indywidualne oparte na spokojnym, relaksującym marszu oraz uruchomieniu górnych partii ciała. Wzmocnimy mięśnie kręgosłupa, rozluźnimy plecy. Ćwiczymy pokonując naleciałości dnia codziennego, odzyskujemy sprawność ruchową i uwalniamy się od bólu.
  • Nauka marszu z kijami Nordic Walking – chcesz chodzić z kijami? Dobrze trafiłeś. U nas znajdziesz tanie treningi Nordic Walking na terenie Warszawy prowadzone przez cierpliwego, doświadczonego Instruktora. Napisz do nas, bądź wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my odeślemy potwierdzenie przyjęcia rezerwacji. Nauka marszu z kijami zajmuje około 3 treningów. Koszt treningów wynosi zaledwie 150zł – jeśli będziesz miał trudności, możesz dokupić więcej lekcji w atrakcyjnej cenie 50zł.

Poza ofertą dla Klientów indywidualnych firma przewiduje spotkania integracyjne, współpracę z fundacjami oraz stowarzyszeniami, a także z klubami Seniora.

Więcej do przeczytania w zakładce Dla Firm

GDZIE GOŚCILIŚMY?

DZIEŃ SKANDYNAWSKI W WARSZAWIE

Mieliśmy niewątpliwą przyjemność zaprezentować technikę Nordic Walking publiczności na rynku Starego Miasta podczas Dnia Skandynawskiego. Mimo niesprzyjającej aury, zainteresowanie gości przywiodło ich aż na samą scenę 🙂

We współpracy z magazynem Podróże, w którym ukazała się wzmianka o akcji (wydanie sierpniowe 2015) udało się zorganizować jedną z bardziej ciekawych imprez w Warszawie.

Więcej o Dniu Skandynawskim

PYTANIE NA ŚNIADANIE

Razem z naszą wspaniałą pogodynką Marzeną Sienkiewicz prezentowałyśmy aspekty i dobroczynne działanie Nordic Walking, zachęcając widzów do podjęcia aktywności na wiosnę.

RMF FM – RAMÓWKA PORANNA

Maciej Jermakow to pasjonat sportu, swoje zainteresowania ściśle łączy z wykonywaną pracą poszukując coraz to ciekawszych dyscyplin sportowych. Mieliśmy okazję uczestniczyć w ramówce FMR FM opowiadając o aspektach Nordic Walking oraz zachęcając do marszu z kijami. Na stronie radio dostępny jest także artykuł mówiący o technice NW.

ZDROWOMANIA CZYLI LIFEMANAGERKA I JEJ INSPIRACJE, KTÓRE WPROWADZĄ WAS W TAJNIKI RÓŻNYCH DYSCYPLIN SPORTOWYCH ORAZ DO NORDIC WALKING

Zdrowomania to serwis poświęcony zdrowemu stylowi życia oraz wszystkiemu, co kręci się wokół sprawności ciała i duszy. Mamy nadzieję, że w tym odcinku zachęciliśmy nowe osoby do marszu z kijami – niedowiarków zapraszamy na trening!

Zapraszamy do współpracy!

nordic-walking-logo