fbpx

Nordic Walking zdrowy kręgosłup

Ból pleców – brzmi znajomo? A czy wiesz, że Nordic Walking jest idealny na ból pleców? Kształtuje prawidłową postawę ciała i zapobiega powstawaniu schorzeń kręgosłupa. Pomaga w problemach, które już doskwierają.

Nie ważne na jaki ból cierpisz, czy spowodowany on jest poprzez uraz, czy niehigieniczny tryb życia cierpisz i nie ulega to wątpliwości. Tak samo wątpliwości nie ulega fakt, że Nordic Walking na ból pleców pomaga skutecznie oraz długoterminowo – przystąp do treningu Nordic Walking zdrowy kręgosłup.

Nordic Walking jest idealny by mieć zdrowy kręgosłup! Jest do osób z urazami po terapii manualnej, osób zestresowanych, zabieganych, ludzi którzy czują się przeciążeni.

Jeśli utożsamiasz się z opisem powyżej nie zwlekaj i zapisz się na zajęcia. Dobrze wiemy, jak ból pleców może dokuczać, a nieleczony prowadzi do poważnych uszkodzeń oraz zwyrodnień. Najczęstszym powodem dla którego bolą nas plecy jest nierozładowany stres i pośpiech w wyniku którego spinamy plecy przeciążając niećwiczony układ mięśniowy oraz kostny. Jeśli nie robimy nic dla siebie przez miesiące i lata, dochodzi do zwyrodnienia i choroby, niekiedy można już tylko niwelować skutki – bo dysfunkcji nie da się usunąć. Zadbaj o siebie, wyprostuj się i bądź szczęśliwy.

Na treningach Nordic Walking zdrowy kręgosłup będziesz miał okazję poznać tajniki chodzenia z kijami od podstaw, ćwiczenia rozgrzewające, rozciągające ale przede wszystkim nauczysz się, jak dbać o swoje plecy. Treningi Nordic Walking zdrowy kręgosłup są treningami indywidualnymi ze względu na różne potrzeby osób, z którymi się spotykamy, będą jednak świetną alternatywą zamiast siłowni, pływania, biegania nie tylko w kształtowaniu sylwetki ale rozładowania napięcia powodowanego stresem. Gwarantujemy odpowiednie podejście psychologiczne.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem treningów.

%d bloggers like this: