Nordic Walking odchudzanie

Szukasz skutecznego sposobu na odchudzanie? Masz dużą nadwagę, bądź otyłość i nie po drodze Ci z bieganiem, wstydzisz się rozebrać na basenie, bądź po prostu nie wiesz jak się zabrać za trening? Treningi Nordic Walking odchudzanie są dla Ciebie.

Treningi Nordic Walking odchudzanie przeznaczone są dla osób, które poszukują alternatywnych metod walki z nadwagą i otyłością. Regularne marsze z kijami Nordic Walking pozwalają zmniejszyć ciężar ciała w dość krótkim czasie, po kilku treningach na pewno zgubisz masę wody, a co za tym idzie kilka centymetrów w obwodzie.

Decydując się na treningi Nordic Walking nie musisz obawiać się, czy jesteś w dość dobrej kondycji, aby dać radę. Jeśli dręczą Cię dolegliwości zdrowotne, masz zwyrodnienia, bądź urazy wywołane brakiem aktywności fizycznej, stresem, ciężką pracą trening Nordic Walking także jest dla Ciebie. Metoda odchudzania z kijami Nordic Walking polega na stopniowym wprowadzaniu organizmu w stan aktywności ruchowej. Powoli i sukcesywnie budujemy formę; wydolność, sprawność, zwiększamy zakres ruchu, wzmacniamy mięśnie. Jest wyjątkowo niewiele dolegliwości i schorzeń przez które nie można uprawiać Nordic Walking, nie wierzysz? Zapytaj swojego lekarza albo terapeutę.

Trening Nordic Walking odchudzanie

polega na nauczaniu poprawnej techniki marszu z kijami Nordic Walking, po około 4 lekcjach przystępujemy do realizacji programu, który pomoże Ci zrzucić zbędne kilogramy bez obciążania stawów kolan oraz kręgosłupa. Taki sposób utraty wagi jest jednym z najbardziej bezpiecznych sposobów, gdyż marsz z kijami Nordic Walking to w 100% naturalna technika poruszania się naszego ciała. Na treningu poznasz ćwiczenia rozgrzewające oraz rozciągające. Nauczymy Cię struktury treningu, jak powinien wyglądać, żeby przynosił efekty oraz jak często i w jakim terenie powinno się chodzić. Oczywiście ważnym aspektem podczas odchudzania się jest zweryfikowanie swojej diety, ilości oraz pory posiłków. Ilość wypijanych płynów jest także istotnym elementem. Z tymi wszystkimi zagadnieniami pomożemy Ci się zmierzyć.

Jeśli nie miałeś nigdy kontaktu z Nordic Walking nic nie szkodzi. Zapraszamy na spotkania indywidualne, gdzie nauczymy Cię marszu, a później samej idei treningu. Będziesz wykonywać ćwiczenia wzmacniające i kondycyjne, wplatając w marsz dodatkowe ćwiczenia mobilizujące Twój organizm do podkręcenia przemiany materii oraz spalania tłuszczu. Regularne marsze z kijami Nordic Walking i zastosowanie się do uwag Instruktora pozwolą Ci na uzyskanie dobrych efektów w odchudzaniu bez nabywania urazów związanych z obciążeniem, jakie pojawia się na siłowni, czy przy bieganiu. Metodą dodatkową, jaką możesz wspierać trening to basen, ma on służyć relaksowi ciała oraz kręgosłupa.

Wszelkie wiadomości możesz także śledzić na naszym funpage’u na Facebook, nie zapomnij polubić naszej strony. Zachęcamy, bo organizujemy tam atrakcyjne konkursy, możesz tam także przeczytać wiele nowinek oraz cennych informacji dotyczących sportu, psychologii czy zdrowia.

odchudzanie-z-kijami-nordic-walking-marsze-z-kijami-warszawa

 

%d bloggers like this: