fbpx

Kurs chodzenia z kijami Nordic Walking

Kurs chodzenia z kijami Nordic Walking nie jest rzeczą trudną, najważniejsze jednak, aby zacząć robić to dobrze bez utrwalania złych nawyków, które nie przyniosą pożądanych efektów.

Kurs chodzenia z kijami Nordic Walking na terenie Warszawy i okolic; Jabłonna, Legionowo (do uzgodnienia) to cykl spotkań dla osób chcących nauczyć się techniki marszu z kijami. Oferujemy tanie lekcje Nordic Walking, zwykle potrzeba trzech, czterech spotkań, aby nauczyć się chodzić z kijami. Kurs Nordic Walking od podstaw z Instruktorem jest wyborem niezwykle trafnym. Instruktor wdroży Was lub bliskie Wam osoby w tajniki poruszania się z kijami Nordic Walking, nauczy techniki oraz pomoże wypracować odpowiednie ruchy ciała, aby treningi przynosiły oczekiwane efekty.

Kurs chodzenia z kijami Nordic Walking do kogo kierujemy ofertę?

Na zajęcia przychodzą osoby w różnym wieku, obojga płci. Dużym zainteresowaniem cieszą się treningi par, małżonków, lub przyjaciółek. Zgłasza się do nas także duża ilość osób, które kupują karnet na naukę chodzenia z kijami dla swoich bliskich. We wszystkich przypadkach chodzi o mobilizację do aktywności fizycznej, odchudzanie, bądź odzyskanie sprawności – na tym ostatnim zależy głównie Panom, którzy cierpią na choroby zawodowe i szukają ratunku dla swojego ciała.

Ile czasu tra nauka chodzenia z kijami?

Sam kurs chodzenia z kijami Nordic Walking trwa od trzech do czterech spotkań, zwykle wystarcza to aby wdrożyć Wasze ciało do nowego stylu poruszania się. Po czwartym spotkaniu potraficie już prawidłowo ocenić, jak stawiać kroki oraz uruchomić plecy. Spotkania te jednak rzadko uczą zaawansowanego chodzenia z kijami, to musicie wypracować wychodząc Wasze kilometry aktywnie i nie da się inaczej. To od Was zależy, czy lawina zapoczątkowana przez Instruktora poleci dalej, czy zatrzyma się na kolejnej półce – jak większość spraw, które mamy w nawyku odkładać.

Cztery spotkania i co potem?

Już podczas kursu chodzenia z kijami dowiesz się wielu ciekawych rzeczy dotyczących naszego organizmu oraz zdrowia. Otrzymasz wytyczne, jak chodzić z kijami, jak budować swoje treningi w odniesieniu do swoich celów oraz możliwości. Otrzymasz film z nagraniem swojego marszu, gdzie utrwalone będą wskazówki na co powinieneś zwrócić uwagę podczas chodzenia. Pozostaniemy w kontakcie, będąc do Twojej dyspozycji w razie potrzeby. Spotkamy się na wspólnych wyprawach oraz wycieczkach, a jeśli będziesz zainteresowany możesz przystąpić do naszej drużyny zawodników – bo Nordic Walking jest coraz modniejszy!

 

nauka-marszu-z-kijami-nordic-walking-warszawa

%d bloggers like this: