Informacje Treningi Nordic Walking Warszawa

Bądź na bieżąco – czytaj informacje o treningach i spotkaniach Nordic Walking


Co dzień odbieram telefony od osób, które chciałyby ze mną trenować. Jest mi bardzo miło. Niestety w dalszym ciągu nie mogę prowadzić treningów, może się to zmieni po specjalistycznej konsultacji i dalszych badaniach.

Podejrzewam, że będę mogła wrócić do poziomu uczenia i instruktażu ale to jeszcze musi zająć chwilę. Przede mną kolejna rehabilitacja i zobaczymy jak będzie.

P.S. dla osób, które nie są zorientowane śpieszę wyjaśnić, że zwyrodnienie kręgosłupa jakiego dorobiłam się piłując na rowerze dało mi czadu i pogłębiło się jeszcze bardziej w ciąży.

P.S.2 jeśli szukacie aktywnych treningów z instruktorami dzwońcie po urzędach dzielnic, ponieważ co roku organizują marsze z kijami zupełnie bezpłatnie.

P.S.3 jeśli ktoś chciałby zamieścić na mojej stronie informacje o prowadzonych treningach lub zaproszeniach na wydarzenia – WARTO ABY ZAPYTAŁ SIĘ WCZEŚNIEJ CZY MOŻE. Chamstwo nagradzane zostaje banem. Taka jestem… groźnaaaa…. 😈😈🤪

P.S.4 wiadomo, że nie wytrzymię i będzie spotkanie. Pozwólcie tylko, by ziemia przeschła i nie było błocka. Spotkamy się W LESIE BRÓDNOWSKIM całkiem na dniach, na WIELKIM ODKURZANIU KIJKÓW. Jako emerytka bez renty ciągnąć za sobą nogi w tempie turystycznym chętnie omówię słowem wstępu jak organizować sobie spacer, marsz i trening z kijkami. Dlatego weźmiemy karematki, termosiki, kanapeczki, będzie można to zostawić u mnie w aucie, zrobimy spaceryk witając się z pierwszymi listkami i pogadamy na luzie.

Do zobaczenia!

P.S.5 fejsik to dziad. Jeśli chcesz otrzymywać moje informacje dodaj stronę do obserwowanych z opcją „wyświetl najpierw”. Warto też podać dalej moje posty ponieważ wtedy fejsik premiuje zainteresowanie użytkowników i informacje wyświetla. Inaczej jest ignorancja. Chyba do nich napiszę że mnie dyskryminują normalnie 🤣🤣😝😂

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: