fbpx

Informacje Treningi Nordic Walking Warszawa

Bądź na bieżąco – czytaj informacje o treningach i spotkaniach Nordic Walking

EDIT 2020: Bardzo mi miło obwieścić, że powracam do gry! W tym roku nawet pandemia nie zdołała mnie zatrzymać, co zwiastuje powrót do pełnej sprawności. Jeśli szukasz Instruktora, który wprowadzi Cię w świat treningów z kijami Nordic Walking, zapraszam do skorzystania z moich treningów. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie sklepu, gdzie zamówisz pakiet treningowy dla siebie.

Indywidualny Kurs Chodzenia z kijami Nordic Walking od podstaw.

Moje kursy opracowane są na podstawie wieloletniej współpracy z klientami. Wzięłam pod uwagę największe trudności, z jakimi przychodzi mierzyć się Wam podczas marszu z kijkami. Zafascynowana tym sportem stawiam na technikę, by każdy mógł cieszyć się z profitów, jakie niesie za sobą Nordic Walking.Każdego dnia odbieram telefony od osób, które chciałyby ze mną trenować. Jest mi niezmiernie miło. Niestety w dalszym ciągu nie mogę prowadzić treningów, przede mną specjalistyczne konsultacje oraz dalsze badania.

Liczę na to, że niebawem zobaczymy się na trasie!

P.S. Dbajcie o siebie. Mój kręgosłup wysiadł po tym, jak bez litości i czułości piłowałam go na rowerze o zbytnim nachyleniu kąta. Oznacza to, że długa rama na krętej trasie niekoniecznie dobrze robi naszym kręgom. Dużo stresu, brak czasu dla siebie (wyciszenia, innego rodzaju treningu wspierającego szkielet i mięśnie), codzienne przeciążenia.

P.S.2 Jeśli szukacie darmowych treningów Nordic Walking na terenie Warszawy, dzwońcie po urzędach gmin. Corocznie prowadzone są zajęcia za free z instruktorem. Lepsze takie zajęcia, niż żadne. A nóż program będzie fajnie ułożony, z nastawieniem na technikę, a nie tylko dobry fun 😉 Jedno jest pewne, jeśli zawiąże się fajna grupa, to nic Was nie zatrzyma!

P.S.3 Gdyby ktoś chciał zamieścić na mojej stronie informacje o prowadzonych treningach lub zaproszeniach na wydarzenia – WARTO ABY TO WCZEŚNIEJ ZE MNĄ UZGODNIŁ. Kanał komunikacji jest jak wnętrze własnego domu. Nikt nie wchodzi bez pytania, nie panoszy się, jak u siebie. Dobry obyczaj obliguje do tego, by zapytać, zanim wrzucisz coś na tablicę fejsa 😉

Do zobaczenia!

Leave a Reply

%d bloggers like this: